O firmie

Księgarnia "Pan Tadeusz" w Tarnowie już od 1990 roku dostarcza czytelnikom literaturę światową, krajową, specjalistyczną i podręczniki. Sprzedaż internetową na stronie pantadeusz.eu prowadzimy od 2009 roku.

Księgarnia Pan Tadeusz przy Krakowskiej 47 

 

 

Dzięki naszej niezależności możemy sobie pozwolić na kontakty ze wszystkimi hurtowniami oraz na indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.

Wszystkie zadania specjalne wypełnia grupka profesjonalistów czerpiących radość ze swojej pracy i radość tą chętnie przenosi na Naszych Klientów.

Jednocześnie podchodzimy do zadania, jakim jest dostarczanie literatury bardzo poważnie. Uważamy, że książki są dobrem samym w sobie, otwierającym czytelnikom oczy i poszerzającym horyzonty. Nie bez powodu wszystkie zbrodnicze ustroje tak się książek bały, że paliły je na stosach.

Oprócz dostępu do katalogu największych krajowych dystrybutorów, zapewniamy wam również indywidualne, detaliczne wsparcie. Jeśli tylko poszukujecie jakiejś książki, to gotowi jesteśmy przekopać wszystkie hurtownie i cały Internet, aby zdobyć pozycję, której poszukujecie. Dlatego z dumą zaadoptowaliśmy jedno z mott oddziałów specjalnych: „Sprawy trudne załatwiamy od zaraz. Na cud trzeba troszkę poczekać”.

Kolejnym z naszych powodów do dumy jest fakt, że niektóre wydawnictwa wybrały nas na swoich jedynych dystrybutorów, a w przeszłości pomogliśmy rozwinąć się niektórym współczesnym liderom rynku wydawniczego (np. Fabryka Słów).

Dodatkowo, staramy się usuwać barierę finansową sprzed Naszych Klientów, organizując rozmaite promocje i udzielając rabatów. Szczególnie dumni jesteśmy z naszej oferty „Zamawiaj w wirtualu - kupuj w realu”. Oznacza ona, że przy zamówieniu książki przez internet, a następnie kupieniu jej w sklepie oferujemy Klientom znaczny upust (do 15%).

Co więcej, każdy Klient, który zamówi coś u nas, może bez żadnych kosztów zrezygnować z zakupu, jeśli książka nie spełni jego oczekiwań.

Literatura to jednak nie wszystko czym się zajmujemy. W naszej ofercie znajdują się również kalendarze, puzzle, mapy, w tym przedruki historycznych kartuszy z minionych epok. Wychodzimy również w przyszłość oferując zarówno e-booki jak i audiobooki.

Jeśli jesteś Miłośnikiem Literatury albo szukasz najtańszej możliwej formy rozrywki i obcowania z kulturą, odwiedź naszą księgarnię. Nasza siedziba znajduje się centrum miasta, pomiędzy dworcami PKP i PKS a kościołem „ XX Misjonarzy”. Mniej niż 30 metrów od naszego przybytku znajdują się dwa wielkie przystanki komunikacji miejskiej. Każdy Klient może zaparkować tuż przed naszymi drzwiami, przy głównej arterii miasta.

A o rzut beretem od nas znajduje się park miejski i unikatowa fontanna "Układ Słoneczny" z ławeczkami, na których w pogodne dni można usiąść, aby w spokoju delektować się literaturą.

 

Zapraszamy Was wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, czy to fizycznie w naszym sklepie, czy wirtualnie na tej stronie.

Wszyskie aktualizacje i nowości można śledzić na naszym profilu facebookowym LINK

Kontakt

Księgarnia Pan Tadeusz
ul. Krakowska 47
33-100 Tarnów
NIP: 873-022-40-87
REGON: 850175885
14 622 38 61
pon. - pt. 9.00 -18.00, sob. 9.00 - 14.00
biuro@pantadeusz.eu