Dodano produkt do koszyka

Nowy księżyc na wodzie

CD ROM

Nowy księżyc na wodzie

Castle Mort

Wydawca: Heraclon

Cena: 34.95 zł 27.96 brutto

Czas dostawy:
2
Koszty dostawy:
  • Poczta Polska Pocztex Kurier 10.48 zł brutto
Dostępność:
Opis produktu
Zadymiony klub, ulubione miejsce spotkań nieumarłych, ranczo po sąsiedzku, którego właścicielem jest potwór, czy wreszcie tajemniczy człowiek budzący swoją obecnością nieznane demony – te znakomite opowiadania odkryją na nowo świat, który myślicie, że znacie, i odsłonią ten mroczny, o którego istnieniu trudno wam będzie zapomnieć. Mort Castle, nazywany Charlesem Dickensem horroru, zabiera czytelnika w podróż, w której zło zdaje się czaić tuż za rogiem, by wyciągnąć na światło dzienne najciemniejsze skrywane pragnienia.
***
„»Nowy księżyc na wodzie« to jeden z najlepszych zbiorów opowiadań, jakie czytałem. Groza, którą serwuje w nim Mort Castle, jest nieoczywista i efektowna, a jednocześnie wysmakowana i poruszająca. Dla fanów gatunku – pozycja obowiązkowa!” – Stefan Darda
***
„Opowiadania Morta Castle są przerażającą podróżą w mroczne umysły zwykłych ludzi, którzy mają dosyć swojego życia. Obowiązkowa lektura dla fanów Stephena Kinga i Raymonda Carvera”. – NEWSWEEK.pl
***
„Zabawne, poruszające, zaskakujące i mroczne. Mort Castle jest pisarzem, który kocha gry słowne, ale jak każdy autor z prawdziwego zdarzenia pamięta, że nawet dla dzieci gra jest poważną sprawą”. – Jack Ketchum, pisarz
***
„Mort Castle jest jednym z najlepszych autorów opowiadań wśród współczesnych pisarzy horrorów. Co więcej, jest jednym z najlepszych autorów opowiadań w ogóle”. – Robert Weinberg, pisarz
***
„Tak, kradnę porównanie, ale zbiór opowiadań Morta Castle naprawdę jest jak pudełko czekoladek. Każdy kawałek jest smaczny i wspaniały na swój sposób i zmusza do natychmiastowego sięgnięcia po kolejny”. – F. Paul Wilson, pisarz

Autor
Castle Mort
Język
polski
Wydawnictwo
Heraclon
Rok wydania
2022
Typ publikacji
CD ROM

Gwarancja: 365 dni

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Cena: 34.90 zł 27.92 zł
Do koszyka
Cena: 32.95 zł 26.36 zł
Do koszyka
Cena: 49.90 zł 39.92 zł
Do koszyka
Cena: 29.90 zł 23.92 zł
Do koszyka
Kontakt

Księgarnia Pan Tadeusz
ul. Krakowska 47
33-100 Tarnów
NIP: 873-022-40-87

14 622 38 61 pon. - pt. 9.00 -18.00, sob. 9.00 - 14.00
biuro@pantadeusz.eu

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.